Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Více informací  Rozumím

Důbrava chemické výrobní družstvo Valašské Klobouky

je tradiční výrobce kvalitních pracích, čisticích a deodoračních prostředků, širokého sortimentu vlasové a tělové kosmetiky, kartonáže a kožené i textilní galanterie

Výrobní činnost družstva zahrnuje tři oblasti:

Bytová chemie a kosmetika

- prací, pomocné prací přípravky (namáčecí, změkčovací, bělicí), čisticí a leštící prostředky, deodorační a konzervační prostředky, kosmetika se solí z Mrtvého moře - Karima a kosmetika z Henny.

Kartonáž

- vysekávané krabice z hladkých a vlnitých lepenek, expediční kartony, mřížky a proložky, dortové a zákuskové krabice, krabice na pizzu a na víno, dárkové krabičky, vše s možností potisku.

Galanterie

- pracovní rukavice, řemínky k hodinkám, kožené etuje, peněženky, dárkové a propagační předměty

Dále nabízíme volné kapacity ve výše uvedených oblastech formou spolupráce dodávek hotových výrobků nebo kooperačních dodávek polotovarů, případně jako práci ve mzdě.

Družstvo bylo založeno již v roce 1961. Některé jeho výrobky se udržely na trhu desítky let, známé jsou namáčecí, bělicí a prací přípravky jako je Žabka, Jitro, Monteráček, Pertilex a Mimino, čisticí prostředek Wectol, regenerační pracovní krém Revona. Kromě tradičních výrobků jsou postupně uváděny na trh nové a inovované výrobky. Bližší informace o inovacích a nových produktech jsou uváděny v sekci Novinky.

Výrobky, které družstvo uvádí na trh splňují legislativní požadavky českých a evropských předpisů a norem.

Družstvo je oprávněno poskytovat tzv. „náhradní plnění" dle zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 §81 Sb., v platném znění, protože zaměstnává více než 50% zaměstnanců, kteří jsou osobami se zdravotním postižením. Náhradní plnění je jedním ze tří způsobů, jak si zaměstnavatel s více než 25 zaměstnanci může splnit povinnost zaměstnávat povinný podíl osob se zdravotním postižením. Spočívá v odebírání výrobků, služeb nebo zadáváním zakázek zaměstnavatelům zaměstnávajícím více než 50% osob se zdravotním postižením.

Prostřednictvím této prezentace si Vám dovolujeme představit nabídku našeho družstva a předem Vám děkujeme za projevenou přízeň.