Dárkové balíčky z Důbravy

Udělejte si radost, nebo ještě lépe – udělejte radost někomu ze svého okolí.

Chcete někoho obdarovat a nenapadá vás, co by jej potěšilo? Chtěli byste udělat radost dárkem, který pěkně vypadá a je zároveň užitečný? Myslíme si, že kosmetikou v hezkém balení nikdo nepohrdne. Ne, není to klasický „celofánový balíček s mašlí“. Jsou to půvabné dárkové krabičky s průhledným víkem.

Přichystali jsme pro naše zákazníky dárkové krabičky z přírodní vlnité lepenky, které obsahují různé kombinace našich kosmetických výrobků řady KARIMA s obsahem soli z Mrtvého moře. Každá krabička je doplněna drobnou ozdůbkou s vánočním nebo jiným motivem. A může v ní být šampon s kondicionérem, pěna do koupele, mýdlo se solí nebo s bahnem z Mrtvého moře nebo řadou věrných zákazníků vyzkoušený vlasový a tělový šampon. Kosmetika KARIMA s přírodními přísadami soli nebo bahna z Mrtvého moře většinou vyhovuje i lidem se zvýšenou citlivostí kůže. Zkrátka, je to vhodný dárek pro každého.

Velká nabídka těchto dárkových balíčků je přichystaná pro zákazníky v naší podnikové prodejně. A ti vzdálenější nebo ti, kteří si chtějí dárek opatřit z pohodlí svého domova, mohou využít náš e-shop www.dubrava.cz.