Léto plné barev a chutí...

aneb  Jak účinně odstranit skvrny z textilu.

Pertilex na skvrny a špínu

 

Taky máte rádi léto a jeho nabídku barevných a lákavých potěšení? Ať jsou to jahody, meruňky, borůvky a další dozrávající plody nebo zmrzlina všech možných chutí a barev? Rádi si to určitě všichni užíváme i se svými dětmi. Ale znáte to, souvisí s tím i ta méně příjemná stránka věci, a sice těžko vypratelné skvrny od všech těchto dobrot na oblečení vašich dětí. Nebo snad i na vašem oblíbeném tričku či džínách? Nemusíte se tím trápit a okřikovat děti při jejich činorodém dovádění. Klidně si užívejte se svými dětmi radostí léta a jeho barev. Družstvo Důbrava má pro vás jednoduché a účinné řešení.

Je to odstraňovač skvrn Pertilex – tekutý čistič s rozprašovačem.  Pertilex bezpečně zbavuje textilie těžko odstranitelných skvrn a špíny. Aplikuje se snadno, rychle a přesně. Je vhodný pro bílé i stálobarevné prádlo. Neobsahuje chlór, a proto nepoškozuje barvy ani tkaniny.

Pertilex je skvělý právě pro svoji úžasnou schopnost odstranit konkrétní skvrnu nejen z bílých, ale i ze stálobarevných textilií, a přitom ošetřované místo „nevyšisuje“. Je výborný k odstranění skvrn nejen od potravin, trávy, krve a ovocných šťáv, ale poradí si i s červeným vínem nebo borůvkami, a to už je co říci. V nabídce je i jako náhradní náplň a tak můžete ušetřit a naplnit si jím vlastní oblíbený rozprašovač, který vám padne dobře do ruky.

Potřebujete ho jen minimální množství, nezatěžujete zbytečně přírodu přiléváním dalších chemických přípravků k praní, ale pouze cíleně nanesete přímo na skvrnu, necháte chvíli působit, pak vložíte do pračky a perete svým oblíbeným programem.

Důbrava, jako dlouholetý výrobce pracích a namáčecích prostředků, vám ještě může doporučit vyprat takové prádlo v pracím prášku MIMINO color. Je určený pro praní barevných tkanin (kromě vlny), které jsou kombinovány s bílými partiemi. Obsahuje přísady napomáhající udržet stálost barev a je vhodný ke kombinaci s Pertilexem při odstraňování skvrn.

Je vhodné ještě upřesnit, že u mastných skvrn se osvědčilo kápnout na ošetřované místo kromě Pertilexu také odmašťovací prostředek (třeba naši Brelu na nádobí) nebo alespoň prací gel. I ten vám může nabídnout naše družstvo, jde o MIMINO prací gel. Proniká hluboko do vláken oděvů a tak účinně odstraňuje nečistoty.

Takže nechejte své děti bezstarostně dovádět, hrajte si s nimi a nehleďte na to, jak potom vypadá vaše a jejich oblečení. Nic není snazšího než při praní použít Pertilex a Mimino a vše bude zase, jak má být, čisté a bez vybledlých míst.

Družstvo Důbrava vám přeje krásné a barevné léto plné pohody bez zbytečných obav a starostí.